Spisak prijavljenih takmičara

BrojIme Prezime Borba Kata Sparing Uzrast Pojas Nivo
1VukasinStefanovic6Zeleni pojasIII
2NikolaČakaranović7Zeleni pojasIII
3MihailoJesic7Žuti pojasII
4IvanBorisavljevic7Beli pojas II
5DunjaJovanović8Zeleni pojasIII
6MihajloMarinkovic8Žuti pojasII
7DusanKostic8Žuti pojasII
8IsidoraMarinkovic9Žuti pojasII
9UrosRakic9Beli pojas II
10AleksaMilosavljevic9Zeleni pojasIII
11SavaVukmirovic9Braon pojasIV
12AleksandarŠešić9Oranž pojasII
13OgnjenJešić9Oranž pojasII
14BogdanIgnjatovic9Žuti pojasII
15MladenĆosić9Beli pojas II
16PetarMikic10Braon pojasIV
17LazarBojkovic10Braon pojasIV
18MarkoDjuric10Žuti pojasII
19FilipStepanovic10Braon pojasIV
20TanjaBaabovic10Beli pojas III
21DavidNesovanovic10Oranž pojasII
22JanaJevtic10Zeleni pojasIII
23KristijanUstevic10Braon pojasIV
24AndjelijaDubičanin10Beli pojas II
25JanaMunjas11Zeleni pojasIII
26LazarSofranic11Oranž pojasII
27JovanMihajlovic11Braon pojasIV
28KatarinaČarević11Plavi pojasIII
29MinaJovanović11Plavi pojasIII
30SofijaStojic11Braon pojasIV
31MarkoVasic12Braon pojasIV
32LazarJovanović12Plavi pojasIII
33AleksandarStanković12Plavi pojasIII
34TamaraMilosavljevic12Zeleni pojasIII
35PetarObradovic12Braon pojasIV
36MilicaPaunovic13Braon pojasIV
37TeodoraČarević13Braon pojasIV
38NikolaVasic13Braon pojasIV
39AndrijaGasic13Crni pojas 1° DANIV
40TamaraMalicevic13Braon pojasIV
41VeljkoVuletić14Braon pojasIV
42MladjanSimic14Braon pojasIV
43NemanjaNenadovic14Beli pojas II
44AndrijanaMarkovic14Braon pojasIV
45IvaGilić14Žuti pojasII
46SuzanaIgnjatovic15Žuti pojas -
47IvaPantic15Braon pojas -
48NikolaHristov15Braon pojas -
49JovanaNesic16Braon pojas -
50AleksandarČukić16Zeleni pojas -
51HelenaMarkovic16Crni pojas 1° DAN -
52LazarSmiljkovic16Braon pojas -
53MilanČakaranović17Crni pojas 1° DAN -
54IvanStevanovic18 - 20Plavi pojas -
55IvanStevanovic18 - 20Crni pojas 1° DAN -
56TanjaRadulovic18 - 20Braon pojas -
57DjordjeStanojlovic18 - 20Žuti pojas -
58IvanaNedeljkovic18 - 20Crni pojas 1° DAN -
59JovanaAntonijevic21+Beli pojas I -
60AleksandraMilosevic21+Crni pojas 1° DAN -
61AleksandraDjordjevic21+Crni pojas 1° DAN -
62MilićFilipovićVETCrni pojas 5° DAN -
63MiodragDjusićVETCrni pojas 4° DAN -


Takmicari prijavljeni u vise kategorija/uzrasta

Broj Ime i prezime Borba Kata
15 16 17 18-20 21+ 15 16 17 18-20 21+
46Suzana Ignjatovic
47Iva Pantic
48Nikola Hristov
49Jovana Nesic
50Aleksandar Čukić
51Helena Markovic
52Lazar Smiljkovic
53Milan Čakaranović
54Ivan Stevanovic
55Ivan Stevanovic
56Tanja Radulovic
57Djordje Stanojlovic
58Ivana Nedeljkovic
59Jovana Antonijevic
60Aleksandra Milosevic
61Aleksandra Djordjevic
62Milić Filipović
63Miodrag Djusić