Zimski karate kamp 2019

Sve informacije vezane za zimski karate kamp 2019. možete pročitati u ovom dokumentu.

Spisak prijavljenih takmičara

BrojIme Prezime Borba Kata Sparing Uzrast Pojas Nivo
1VasilijeŠpiljević5Oranž pojasII
2SimonKrasić5Žuti pojasII
3NikolaZorić6Žuti pojasII
4JanaZimonjic6Zeleni pojasIII
5PetarStanic7Beli pojas II
6StefanTelalović7Beli pojas II
7MihajloPribakovic7Beli pojas II
8LukaMarinkovic8Beli pojas II
9LukaMladenović8Žuti pojasII
10NikolaČakaranović8Braon pojasIV
11NedaMunjas9Beli pojas II
12OgnjenKolarevic9Beli pojas II
13DunjaJovanović9Plavi pojasIII
14MihajloMarinkovic9Zeleni pojasIII
15GoranJovanovic9Beli pojas II
16AndjelijaMilutinovic9Beli pojas II
17IsidoraMarinkovic10Zeleni pojasIII
18AndrejStojanović10Beli pojas II
19UrosRakic10Oranž pojasII
20BogdanIgnjatovic10Zeleni pojasIII
21VeljkoBukvić10Braon pojasIV
22JovanaZimonjić11Plavi pojasIII
23OgnjenRankovic11Žuti pojasII
24SanjaDimić11Beli pojas II
25KaćaDimić11Beli pojas II
26LazarAleksić11Žuti pojasII
27MarkoDjuric11Zeleni pojasIII
28DavidNesovanovic11Plavi pojasIII
29StefanJovanovic12Beli pojas II
30KatarinaČarević12Braon pojasIV
31MinaJovanović12Braon pojasIV
32MihajloPetrović12Oranž pojasII
33SofijaIlic13Žuti pojasII
34MarkoVasic13Braon pojasIV
35PetraBojčić13Braon pojasIV
36MirelaDjordjevic13Crni pojas 1° DANIV
37TeodoraVukadinovic13Crni pojas 1° DANIV
38LazarJovanović13Braon pojasIV
39PavleĐorđević13Crni pojas 1° DANIV
40MilicaPaunovic14Braon pojasIV
41TeodoraČarević14Braon pojasIV
42MinjaŽivković14Oranž pojasII
43TeodoraPopović14Braon pojasIV
44AleksandarDjordjevic14Crni pojas 1° DANIV
45NemanjaNenadovic15Zeleni pojas -
46MilicaJankovic15Braon pojas -
47NikolijaVićentijević15Crni pojas 1° DAN -
48AleksandarČukić17Plavi pojas -
49IvanStevanovic18 - 20Plavi pojas -
50IvanStevanovic18 - 20Crni pojas 1° DAN -
51AleksandarPetuhov18 - 20Crni pojas 1° DAN -
52AleksandraMilosevic21+Crni pojas 1° DAN -
53DušanŠkorić21+Crni pojas 2° DAN -
54MilićFilipovićVETCrni pojas 5° DAN -
55MilenkoVračevićVETCrni pojas 4° DAN -
56GoranStošićVETCrni pojas 5° DAN -


Takmicari prijavljeni u vise kategorija/uzrasta

Broj Ime i prezime Borba Kata
15 16 17 18-20 21+ 15 16 17 18-20 21+
45Nemanja Nenadovic
46Milica Jankovic
47Nikolija Vićentijević
48Aleksandar Čukić
49Ivan Stevanovic
50Ivan Stevanovic
51Aleksandar Petuhov
52Aleksandra Milosevic
53Dušan Škorić
54Milić Filipović
55Milenko Vračević
56Goran Stošić